Asset Publisher
Zurück
Przekazanie Nadleśnictwa Strzałowo
Przekazanie Nadleśnictwa Strzałowo
25 marca 2026 roku odbyło się oficjalne przekazanie Nadleśnictwa Strzałowo oraz podpisanie protokołu zdawczo-odbiorczego.
Nadleśnictwo przekazał Nadleśniczy Mirosław Wróblewski, który po 41 latach pracy zawodowej przeszedł na emeryturę. Obowiązki Nadleśniczego przejął Krzysztof Mroczkowski, rozpoczynając tym samym nowy etap w funkcjonowaniu jednostki.
Zmiana na stanowisku kierowniczym stanowi ważny moment dla całego nadleśnictwa – to czas podsumowań, ale również nowych wyzwań i kierunków rozwoju.

