Standardy Ochrony Małoletnich

Nadleśnictwo Strzałowo zamieszcza poniżej Zarządzenie Nadleśniczego Nadleśnictwa Strzałowo w sprawie wprowadzenia Standardów Ochrony Małoletnich w Nadleśnictwie Strzałowo.


Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Zmiany na stanowiskach w Nadleśnictwie Strzałowo – podziękowanie za 41 lat służby i powitanie nowego kierownictwa

Zmiany na stanowiskach w Nadleśnictwie Strzałowo – podziękowanie za 41 lat służby i powitanie nowego kierownictwa

Dnia 26 lutego 2026 roku w Nadleśnictwo Strzałowo odbyło się wyjątkowe wydarzenie – po 41 latach pracy na emeryturę przeszedł Nadleśniczy Pan Mirosław Wróblewski. Tego samego dnia powołano nowe kierownictwo jednostki, rozpoczynając kolejny rozdział w historii nadleśnictwa.

Pan Mirosław Wróblewski związał całe swoje życie zawodowe z Nadleśnictwem Strzałowo. Przez ponad 41 lat pracy przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej – od stażysty, poprzez kolejne stanowiska w strukturach Służby Leśnej, aż po funkcję Nadleśniczego.

Jego wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie oraz odpowiedzialność miały istotny wpływ na rozwój nadleśnictwa, realizację zadań gospodarczych i ochronnych oraz budowanie silnego zespołu pracowników. Przejście na emeryturę to moment podsumowań, wdzięczności i uznania za lata rzetelnej pracy na rzecz polskich lasów. Panu Mirosławowi Wróblewskiemu składamy serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowia, spokoju i realizacji osobistych planów.


Powołanie nowego Nadleśniczego

Z dniem 26 lutego 2026 roku stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Strzałowo objął Pan Krzysztof Mroczkowski. Akt powołania został wręczony przez Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie, Pana Adama Czajkowskiego. Nowy Nadleśniczy obejmuje stanowisko jako następca Mirosława Wróblewskiego, przejmując odpowiedzialność za dalsze funkcjonowanie i rozwój jednostki. 

Jednocześnie stanowisko Zastępcy Nadleśniczego Nadleśnictwa Strzałowo objął Pan Adam Wielogórski


Nowy etap w historii Nadleśnictwa Strzałowo

Zmiany personalne stanowią naturalny element funkcjonowania każdej instytucji. Dla Nadleśnictwa Strzałowo jest to moment podsumowania wieloletniej pracy i jednocześnie początek nowego etapu.

Byłemu Nadleśniczemu dziękujemy za wieloletnią służbę i wkład w rozwój jednostki, a nowemu kierownictwu życzymy powodzenia, satysfakcji z pracy oraz dalszych sukcesów w zarządzaniu lasami regionu.